חובבי הכדורגל בישראל מחפשים מדי שנה אחר משחקים מעניינים מעבר לים לצפייה בכדורגל ברמה אחרת מזו הנהוגה במגרשים המקומיים (מבלי להעליב אף אחד…).

אחד היעדים שנחשב למבוקש ביותר לטיסות עבור חובבי המשחק הוא לונדון בירת אנגליה. בבירה הבריטית משחקות מספר קבוצות מובילות בכדורגל הבריטי וכאשר הן מארחות גם את מועדוני הכדורגל הגדולים של האי שאינן מלונדון, הרי שמדובר בחוויה של ממש עבור כל אוהד כדורגל בכלל ובטח שעבור אוהדי אחת הקבוצות הלונדוניות בפרט.

בין מועדוני הכדורגל האהודים על ישראלים ומגרשם הביתי בלונדון ניתן למנות את צ'לסי, ארסנל וטוטנהאם, כאשר אלו שמחוץ לעיר הבירה האנגלית הן אלו של ליברפול ומנצ'סטר (יונייטד והסיטי).

חבילות כדורגל ללונדון ניתן להזמין במסגרת חבילות נופש ללונדון הכוללות 3-4 לילות בבית מלון בעיר וכרטיס כניסה למשחק אחד או יותר בימי השהות בעיר. רבים מעדיפים להזמין טיסות ללונדון הכוללים כרטיסים למשחקים בתקופת הכריסטמס בה משוחקים משחקי הליגה כמעט מדי יום וכל הקבוצות מערובות בכך. אחרים מעדיפים את תקופת חג הפסח כאשר אלו שלבי ההכרעה של העונה ומזג האוויר הבריטי מעט נעים יותר.

אם כן, בין שאתם אוהדים קבוצה לונדונית או אחרת מהאי הבריטי ואתם מחפשים אחר צפייה במשחק כדורגל משובח, אין כמו חבילות נופש ללונדון הכוללות כרטיסי כניסה למשחקים של הליגה האנגלית כדי ליהנות מחוויית כדורגל ברמה אחרת.