העסקים בישראל של 2017 מרגישים היטב את המיתון המזדחל ומתגבר מדי חודש ורבים מהם אינם יכולים לסיים את החודש כראוי. בעיקר הדברים אמורים על ערי הפריפריה בצפון ובדרום שבהן גם כך קשה לעסקים קטנים ובינוניים לשרוד אך בעת האחרונה שומעים על עוד ועוד עסקים גם בערים גדולות דוגמת חיפה שיש בהן קצב מתגבר של פתיחת תיקי הוצאה לפועל ביחס לעבר.

מה עושים כאשר העסק חייב כספים רבים מדי?

כאשר העסק שלכם אינו מצליח להביא מספיק הכנסות ולעמוד בקצב ההוצאות אתם למעשה מגיעים למצב בו היקף החובות העסקי גובר מדי חודש ומעגל אלו שאתם חייבים להם הולך ומתרחב. כאשר העיכוב בתשלומים הופך לעקבי ואין ביכולתכם לשלם על עבודה, סחורה או שירותים שסופקו לכם, סביר כי אותם בעלי חוב יפנו ללשכת ההוצאה לפועל בדרישה לטיפול בחוב שלכם כלפיהם. זה השלב בו אתם חייבים לשכור שירותי עו"ד הוצאה לפועל בחיפה.

מה עושה עורך הדין עבורכם?

עו"ד הוצאה לפועל יודע כיצד לעזור לכם בעיכוב ההליכים נגדכם, מניעה של עיקולים, הפחתת קנסות ואפילו ביטול של צווי עיכוב יציאה מהארץ ושאר תהליכים שעשויים לפגוע בשגרת החיים שלכם.

במידה ואין לכם יכולת קיימת בזמן הקרוב להחזיר את החובות הכבדים שהצטברו ייתכן ותאלצו להגיש בקשה לפשיטת רגל ובכך להגיע להסדר חוב לאורך זמן ובתנאים שתוכלו לעמוד בהם מול החייבים ותחת צו בית משפט.

במקרה שכזה אתם כבר זקוקים לשירותי עורך דין פשיטת רגל בחיפה, כזה אשר יודע כיצד לדאוג לתנאים הטובים ביותר עבורכם בהתמודדות עם המצב החדש ובעיקר מול הנושים ורשויות החוק.

האם מאבק משפטי מספיק עבורכם?

התשובה היא –לא. ההליך המשפטי נועד להגן עליכם כמה שאפשר מול הנושים ובמטרה שתוכלו להמשיך ולהתקיים בכבוד במהלך התקופה בה אין לכם הכנסות לחלוטין או ברמה נמוכה יחסית. בדרך זו אתם יכולים להמשיך לתפקד ברמה האישית ואפילו המקצועית ולדאוג להחזיר את החובות שלכם לכל מי שאתם חייבים להם ובמטרה שתוכלו לצאת מהליך פשיטת הרגל לאחר מספר שנים ולהיות זכאים לחזור לשוק העסקים בישראל.